fbpx
Close

Ülitäpsed ennustused EM-valikmängudes andsid panustajale suure tagasimakse

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Järgmisel nädalal algab jalgpallis taas koondistepaus ning mängitakse ära järjekordsed EM-valikmängud. Lõppeva kuu alguses toimus samuti mitmeid põnevaid matše ja kuues mänguvoor pakkus häid võimalusi spordiennustajatele, milles ühel panustajal õnnestus Optibeti portaalis õigesti ära arvata kolm üllatavat tulemust.

Kasutaja Maksims ennustas 8. septembril D-alagrupi mängu Gruusia – Taani, F-alagrupi mängu Rootsi – Norra ning J-alagrupi mängu Kreeka – Liechtenstein. Koefitsiendid vastavata kohtumiste puhul olid 4,87, 3,51 ja 14,66. Ära tuli arvata vaid tulemus (võit, viik või kaotus) ja mitte lõppskoor.

Maksims pani täppi sellega, et kõik matšid lõppevad viigilise tulemusega ja nii ka läks. Gruusia – Taani kohtumises jäid väravad löömata ning teistes vastasseisudes kujunes lõppskooriks 1:1. Kui Rootsi ja Norra on pigem võrdsed vastased, siis seda, et Taani ja Kreeka ei suuda jalgpalli mõistes kääbusriike alistada oli ülimalt täpne pakkumine. Kokkuvõttes sai Maksims 250,59 euro suuruse tagasimakse.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top