fbpx
Close

Hazard: suudan tõestada, et minust saab Realis “Galactico”

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Suvel Londoni Chelsea särgi Madridi Reali oma vastu vahetanud belglasest ääreründaja Eden Hazard ütles enne teisipäevast Meistrite liiga kohtumist Club Brugge vastu, et peab end klubis tõestama, kui tahab olla “Galactico” ehk kuuluda Reali parimate mängumeeste sekka.

Real maksis Hazardi eest, kui erinevad boonused ka sisse arvestada, ligi 140 miljonit eurot. Eelmisel kuul saadud reielihasevigastus on 28-aastase pallivõluri hooaja algusele uues klubis väikse hoobi andnud ning mees pääses alles 18. septembril platsile Meistrite liiga 0:3 kaotusmängus Paris Saint-Germaini vastu. Mainitud kohtumises ei jätnud ta poolehoidjatele kuigi head muljet, kui suutis hea sööduga vaid ühe olukorra tekitada ja teha pealelöögi, mis lendas raamidest mööda. La Ligas on Belgia koondislane samuti pigem varju jäänud ja sekkunud vahetustest. Hazard aga usub, et siit saab ainult paremaks minna.

“Ma pole veel galactico. Pean olema see, kes tõestab, et suudab olla väljakul. Teame kõik särginumbri 7 ajaloolist tähendust siin klubis ja ma pean tõestama, et suudan maailma parim olla. Tahan väljakul olemist nautida, anda endast maksimumi ja mitte ainult mängudes, vaid ka treeningutel. Ma ei kahtle endas ega treeneris, kõik on kinni usalduses.

“Olen enesekindel, et kõik hakkab sujuma. Kriitika ei mõjuta mind, pole seda eriti tähelegi pannud. Tean, et kui töötan maksimumi lähedal, siis kõik eeldavalt minult igas mängus kolme värava löömist. Arvan, et suudan endast rohkem anda. Olen enda suhtes samuti väga kriitiline, kuid teen igapäevaselt tööd. Võib-olla jõuab kõik kohale väikse hilinemisega, sest mul oli vigastus, kuid hetkel olen sajaprotsendilises vormis. Pean nüüd vaid oma taset näitama, et fännid oleksid mu üle uhked.”

scroll to top