fbpx
Close

Üleminekusahinad: Roma sihib Malcomi klooni, Chelsea tahab Bernardi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pärast Malcomi-saagat pole AS Roma tahtnud püssi põõsasse visata ning jätkab sarnase mängija otsinguid. Nende pilk on järjekordselt jäänud pidama Amsterdami Ajaxil, kus David Neres vastab kõikidele kriteeriumitele. Chelsea vaatab Eden Hazardile asendajat ning vabaagendiks jäänud Bernard on üks võimalikest variantidest. Mis saab Neymari lapsepõlvesõbrast Gansost, kes pole Sevilla poolt enam tahetud?

Roma on sel suvel juba ühe mängija suutnud Ajaxist ära osta, kui ründaja Justin Kluivert siirdus Itaalia pealinna. Pärast Malcomi-fiaskot on Gazzetta dello Sporti andmetel sihikul 21-aastasel talendil David Neresil, kes, nagu Malcomgi, mängib paremal äärel ja on brasiillane. UEFA on oma kodulehel märkinud Neresi kui üheks mängijaks, kellel pilk peal hoida.

Järjekordne brasiillane on klubi vahetamas: 1. juulist vabaagendiks jäänud Bernard oli kevadel AC Milani huviorbiidis ja diil oli justkui tehtud, ent rahalised probleemid said siiski saatuslikuks. 25-aastane vasakäär on saanud 12 klubilt pakkumise, kuid Globoesporte.com andmetel juhib võidujooksu Chelsea. Lühike, ent väle mängumees on uue peatreeneri Maurizio Sarri jaoks nagu oli Lorenzo Insigne Napolis – lühike, terav, hea parema jalaga ja osav. Bernardi võib näha ka kui Eden Hazardi asendajana, kelle vastu tunneb Real Madrid väga palavat huvi.

Neymariga koos Santose-päevil Brasiilia klubivutti ribadeks tõmmanud Ganso pole end suutnud Sevillas oma potentsiaalile vastavalt suureks mängida ning Euroopa liiga teises kvalifikatsiooniringis Ujpesti vastu määratud koosseisus polnud Gansot isegi varumeeste nimekirjas.

scroll to top