fbpx
Close

Unitedi äärekaitsja: ma võin olla paks, aga ma pole olnud kunagi vormist väljas

Avatar

Luke Shaw. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi äärekaitsja Luke Shaw on paljude fännide jaoks mõistmatu mees. 19-aastasena Southamptonist Punaste Kuradite leeri siirdunud inglane pole end nelja aasta jooksul suutnud põhitiimi mängida ja tema füüsis on tekitanud väga palju küsimusi. Peamiselt pole mõistetav, kas pallur võtab jalgpalli üldse tõsiselt või mitte.

Shaw on oma motivatsioonipuuduse tõttu saanud hurjutada peatreener Jose Mourinholt juba teist hooaega järjest. Pärast ülirasket jalavigastust on inglane juba kaks aastat tagasitulekut tegemas, kuid edutult. Pildid tema puhkusest Ibizal oli viimane piisk karikasse, sest MM-ilt eemale jäänud mängija oli selgelt vormist väljas ja meenutas tipp-palluri asemel hoopis passiivset elustiili harrastavat jalgpallifänni.

“Inimesed võivad öelda, et olen paks, kuid ma tunnetan enda keha väga hästi. Ma näen paksem välja, sest mul on Wayne Rooneyle sarnanev kehaehitus,” ütles Shaw The Guardianile. “Olen palju vaeva näinud ja tahan avavoorus näha kümme korda parem välja kui sellel pildil,” hüüdis inglane välja eesmärgi.

Järgmisel hooajal saab Shaw’st vabaagent, kuid mängija seda ei taha. “See häirib mind, sest tean, et minus on Unitedi kvaliteeti. Väga lihtne oleks mul öelda, et tahan lahkuda, kuid ma ei tee seda. Kui aga treener tuleb ja ütleb, et ma ei kuulu siia ning ma pole tema jaoks vajalik, siis ma aktsepteeriks seda ning leiaks teise klubi,” tahab Shaw end tõestada.

 

 

 

scroll to top