fbpx
Close

Benzema Real Madridist: tahan minna selle klubi ajalukku

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Üheksa aastat Real Madridis pallinud ründaja Karim Benzema ei soovi klubist lahkuda ning hoolimata Cristiano Ronaldo lahkumisest Juventusesse usub prantslane, et tiitlite võitmine saab jätkuda ning ta ise peab endast veelgi rohkem andma, et minna kuningliku klubi ajalukku.

30-aastane ründaja on saanud viimastel hooaegadel palju kriitikat, sest ta ei löö nii palju väravaid kui Real Madridi põhiründajale võiks olla kohane. Tegelikult mängib ta teistsugust rolli, kus tema liikumised ja söödud võimaldasid Ronaldololla kõige ohtlikum mees väljakul ja tõusta klubi ajaloo suurimaks väravakütiks. Nüüd on Ronaldo läinud. Mis edasi?

“Peame jätkama tiitlite võitmisega, sest meie eesmärk siin klubis on alati võita. Isiklikul tasandil tahan teha parema hooaja kui mullu ning pean edasi rügama selleks, et teha selle klubiga veel rohkem ajalugu. Ma ei kujutanud ettegi, et võin siin nii palju võita, kuid liitusin selle klubiga just tiitlite ja edu pärast,” ütles Benzema Real Madrid TV-le.

“Teadsin, et siin klubis pole kellelgi kergeid aegu, kuid see ei morjendanud mind, sest Real on maailma parim klubi. Olen väga õnnelik,” vastas ründaja oma kriitikutele. Ka uue peatreeneri, Julen Lopetegui kohta on tal ülevaade olemas. “Teame, et Julen on treener, kes tahab palliga mängida ja palli kontrollida. Teeme ka palju trenni selleks, et palli kaotades see kohe tagasi võita,” kirjeldas ta manchestercitylikku stiili viljeleva treeneri taktikat.

scroll to top