Pealeht / Kes kuhu? / Üleminekusahinad: Lewandowski palub luba Bayernist lahkumiseks, poolkaitsesse otsitakse värsket verd?
Foto: Reuters/Scanpix

Üleminekusahinad: Lewandowski palub luba Bayernist lahkumiseks, poolkaitsesse otsitakse värsket verd?

Bayern Münchenil võib sel suvel veel keeruliseks minna, sest tipuründaja Robert Lewandowski proovib klubi juhtkonnalt saada luba tiimist lahkumiseks. Saksamaa gigandid ei soovi poolakat müüa, ent mängija ise tahab väga oma karjääris edasi liikuda, vahendab Sky Sports.

Lewandowskit ja klubist lahkumist on paari pandud õige mitu kuud, kuid siiani tulutult. Klubi ei soovi teda müüa ja peab teda ülivajalikuks, mängija loodab, et isiklik vestlus uue peatreeneri Niko Kovaciga annaks talle vajaliku loa uue klubiga liitumiseks. Üleminekuakna sulgemiseni on jäänud veidi enam kui kuu aega ja on raske näha, et Bayern oleks nõus võtma riski. Kuu ajaga leida Lewandowskile sobiva hinna eest ostja ning samal ajal leida talle võrdvääriline asendaja. Poolakat on seostatud nii Chelsea kui Real Madridiga, kes mõlemad on tipuründaja otsinguil ja kellele kuluksid Lewandowski teened marjaks ära.

Itaalia väljaande Il Mattino andmetel otsib Bayern endale keskväljale täiendust ja silma on jäänud Napoli poolkaitsja Piotr Zielinski. 24-aastane poolakas tegi kaasa ka MM-il ning klubimaastikul näidanud ründava mängu oskusi, suutes ründajatele tekitada häid olukordi oma söötude ja mängu lugemisega. Poolkaitsja on suuteline mängima ka vasakul äärel, kus ta olude sunnil pidi 4-3-3 formatsioonis asendama vigastada saanud Lorenzo Insignet.

Vaata lisaks

Evertoni poolkaitsja loodab, et PSG tuleb teda suvel uuesti noolima

Talvisel üleminekuaknal oli Evertoni poolkaitsja Idrissa Gueye lähedal PSG-ga liitumisele, ent Liverpoolis asuvad sinisärgid vetostasid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga