fbpx
Close

Tulises Madridi derbis võib võitlus teisele kohale muutuda väga närviliseks

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Täna kell 17.15 võtab Santiago Bernabeu vastu linnarivaali Atletico Madridi, kellega kohtuti läinud hooajal ka Meistrite liiga poolfinaalis. Kui läinud hooajal võeti kahe mängu kokkuvõttes võit ning koduväljakul purustati valgepunatriibulised 3:0, siis sel hooajal pole kumbki tiim suutnud üksteisele veel väravaid lüüa.

Liigatabelis on asi põnev: kui Barcelona juhib Atletico ees 12 punktiga ehk tiitlist tasub Madridi kaitsvamal klubil (Atletico on skoorinud 50, Real 76 väravat sel liigahooajal) suu puhtaks pühkida, siis Reali motiiv võtta võit on üüratu. Nelja punkti kaugusel olev Atletico oleks pärast magusat võitu kõigest punkti kaugusel ning seitse vooru enne hooaja lõppu oleks kuninglikul klubil kõik šansid võtta teine koht.

Oodatult on Real Madrid favoriit, sest pallitakse kodus ja kaks aastat pole derbikohtumises koduväljakul pidanud Atletico paremust tunnistama. Optibet pakub Real Madridi võidukoefitsiendiks 1.70.

Kas võime näha väravaid? Real on hetkel hoos, kuid võib Atletico vastu anda põhimeestele puhkust, sest kolmapäeval seisab ees tähtsam mäng Juventuse vastu. Kahtlen, et Cristiano Ronaldo tahab puhata ehk väravamasin soovib näidata oma head hoogu ka derbis.

Kuigi viimane omavaheline kohtumine lõppes väravateta viigiga, siis viimased mängud omavahel on ikkagi näinud vähemalt kolme väravat. Panustades üle 2.5 värava mängus, saab raha tagasi 1.75-kordselt!

Ilmselgelt on Ronaldo kõige tõenäolisem väravalööja – tema tabamusele panustades saad raha tagasi 1.7-kordselt. Veidi huvitavam on Sergio Ramose koefitsient, milleks on 7.

scroll to top