fbpx
Close

Mida ütles Mourinho poolajapausil oma mängijatele?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Poolajaks 0:2 Manchester City vastu kaotusseisus olnud Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho suutis oma tiimi 15 minutilise puhkepausi ajal niimoodi sütitada ja motiveerida, et teisel poolajal skooriti kolm vastuseta väravat ja võeti ülimalt magus võit linnarivaali üle.

16 kuud polnud City oma kodustaadionil Etihadil kaotanud. Manchester United murdis selle seeria, aga kuidas? Mida tegi või ütles Mourinho oma tiimile? Võiduvärava löönud Chris Smalling tõstatas saladuseloori. “Treeneril polnud meile poolajal paljutki öelda, sest me niigi teadsime, et olime halvad. Ta ütles, et ei soovi näida kui klounid, kes vahivad linnarivaalide tiitlivõidu tähistamist pealt,” võttis Smalling jutu kokku.

Mourinho tõi välja oma tiimi halva kaitsetöö standardolukordades. “Avavärav tegi mind kurvaks, sest see oli mu meelest kolmas nurgalöök sel hoojal, mis nende poolt meie selja taha löödi. Peame sel hooajal ainult kuus punkti veel võitma, et esineliku koht matemaatiliselt kindlustada,” sõnas portugallane.

“Me eesmärk on lõpetada teisel kohal, kuid soovin Manchester Cityt õnnitleda tiitlivõidu puhul, sest nad võidavad selle ja teenitult. Nad ei andnud vastastele võimalustki, sest neil on käsil hooaeg, kus lihtsalt ei lõpetata võitmist,” kiitis Unitedi loots vastaseid.

Enne mängu ringlesid meedias jutud, kus poolkaitsja Paul Pogba agent Mino Raiola pakkus oma klienti Manchester Cityle. “Kui ta agent eeldab, et ta tahab klubi vahetada, siis tänane mäng tõstis kindlasti Pogba hinnasilti,” sõnas Mourinho külmalt.

scroll to top