fbpx
Close

Taanlasest keskkaitsja: Southamptoni agoonia peab lõppema

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’is vaid ühe võidu teeninud Southampton alistus pärast südikat partiid 0:2 Wolvesile, kui viimase kümne minutiga lasti endale lüüa kaks vastuseta väravat. Kaotajate leeris palliv keskkaitsja Jannick Vestergaard möönas, et asjalood pole korras ning klubi ei liigu õiges suunas.

Just viimane kolmandik on Southamptonile saanud saatuslikuks – kui täna alistuti Wolvesile, siis Brightoni vastu mängiti 2:0 eduseis maha ning Leicesterilt saadi valus kaotus alles viimase minuti väravast. “Peame õppima mänge võitma. Me ei saa üksteise seljale patsutada ning öelda, et teeme õiget asja,” ütles Vestergaard klubi kodulehele.

“Arvan, et oli võrdne mäng ning nende skoorimise puhul oli kohe suur šanss, et Wolves tüürib võidusadamasse. Sama mõju olnuks meilgi, ent me polnud piisavalt efektiivsed,” tõdes ta. Wolvesiga suurepärast mängu näitav peatreener Nuno Espirto Santo tundis, et tema tiim vääris täna võitu ja kiitis hoolealuseid kohanemisvõimekuse eest. “Isegi kui sa ei valda palli, pead jääma stabiilseks ja organiseerituks – see hoiab sind mängus.”

scroll to top