fbpx
Pealeht / Klubid / Cardiff / Cardiffi peatreener eelistaks mängida esiliigas
Neil Warnock. Foto: Reuters/Scanpix

Cardiffi peatreener eelistaks mängida esiliigas

Pärast kuute mänguvooru veel võiduta jäänud Cardiffi peatreener tuli välja kummalise avaldusega: nimelt eelistaks Neil Warnock mängida Premier League’i asemel hoopis esiliigas.

Nimelt mängitakse esiliigas laupäeviti ja teisipäeviti, Premier League’is on fookus nädalavahetustel. “Ma ei naudi seda nii nagu esiliigat ja kõik teavad seda. Aga mängude kvaliteet on nauditav. Sel aastal naudin ma uusi staadione, kus mängida ning mitmed vutiareenid on fännide jaoks imelised. Sel aastal on fännid olnud suurepärased,” kiitis ta oma tiimi poolehoidjaid.

“Arvan, et suudame veel võtta häid tulemusi. Fännide toetuseta oleks see võimatu, ent õnneks on nad olnud fantastilised. Aga Premier League jaguneb kahte leeri – on esikuuik, kes võitlevad omavahel ning siis on ülejäänud. Sellel hooajal on meie algus olnud üliraske, sest esimesest kümnest kohtumisest seitse on olnud läinud hooaja seitsme parimaga,” selgitas loots nigelat algust.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Armeenia jalgpallitäht avaldas põhjuse, miks ta Premier League’ist lahkus

2016. aastast Inglismaa kõrgliigas pallinud, kuid hiljuti Itaaliasse AS Roma ridadesse siirdunud Henrih Mhitarjan ütles, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga