fbpx
Close

Scholes ja Ferdinand: Manchester United seisab silmitsi klubi ajaloo ühe kohutavaima hooajaga

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitediga Meistrite liiga võitjaks tulnud ning mitmeid liigatiitleid võitnud Rio Ferdinand täheldas pärast 1:3 kaotust West Hamile, et klubi peab peatreeneri Jose Mourinho osas võtma vastu tähtsaid otsuseid. Viimase seitsme mänguga kolm kaotust teeninud United on langenud Carabao karikast ning liigahooaeg on alanud üpris nigelalt. On aeg tõstatada raskeid teemasid, vihjas ta.

BT Sporti stuudiokülalisena töötav Ferdinand jagas endi mõtteid tiimist, mille osas on tal väga tume stsenaarium välja pakkuda. “Juhtkond arutab mängijate ja peatreeneri tuleviku üle. On näha, et põhilised asjad on tegemata ning sellega tuleb tegeleda. Selline olukord, nagu praegu, ei saa jätkuda: sõjad ajakirjandusega, erinevad infolekked ning kaks vastasleeri – ühes Mouriho ja tema personal, teises mängijad. Kui see kõik nii jätkub, siis seisame silmitsi klubi ajaloo ühe kohutavaima hooajaga,” oli Ferdinand konkreetne.

Foto: BBC

Ka teine klubi legend Paul Scholes ei hellita lootusi. Nii Louis Van Gaali kui ka Mourinho juhendatavat tiimi kritiseerinud inglane jääb seekordki otsekoheseks. “Nii halba Unitedit pole näinud juba mõnda aega. Suhtumist on varasemaltki seatud kahtluse alla ning seda tuleb uuesti teha. Tahet ja võidunälga ma selles tiimis ei näinud. Hetkel on see klubi veidi rivist väljas,” ütles ta BT Sportile. “Kas asi on peatreeneris, seda ma öelda ei oska. Aga kes sellest tiimist suudaks veel rohkem välja pigistada? Hetkel oskame vaid öelda, et asi tundub vale,” vihjas ta ka mängijate passiivsusele.

scroll to top