fbpx
Close

Teisest järjestikusest võidust napilt ilma jäänud Sarri: oleme Liverpoolile lähemal kui aimasin

Avatar

Jürgen Klopp ja Maurizio Sarri. Foto: AFP/Scanpix

Chelsea ja Liverpool pakkusid sel nädalal 180 minutit kvaliteetset jalgpalli, mis rõõmustas mõlemaid peatreenereid. Chelsea peatreener Maurizio Sarri veidi pelgas neid kohtumisi, sest tundis, et tema tiim on Liverpoolist taseme poolest mitu sammu maas. Nüüd, kaks kohtumist ning ühe võidu ja viigi võrra hiljem, arvab ta teisiti.

Selle nädala tõeliseks sinisärkide kangelaseks tõusnud Eden Hazard oli mõtetega järjekordse triumfi juures, kuid enda vormi taasleidnud ning Carabao karikaski Chelsea võrku sahistanud Daniel Sturridge’i supervärav seadis tabloole siiski viigi, tuues Liverpoolile ühe lisapunkti. Võit tõstnuks Chelsea tabeli liidriks, kuid praegu ollakse Manchester Cityst ja ‘Poolist vaid kahe punkti kaugusel, hingates tugevalt kuklasse.

“Peame neil kannul püsima ning ise oma mängu arendama. Arvasin, et meie ja Liverpooli tasemevahe on suurem, kuid eksisin,” ütles Sarri mängujärgselt. Jürgen Klopp jäi kohtumisega rahule. “Milline suurepärane jalgpallimatš, me mängisime fantastiliselt ning lõime palju võimalusi. Stamford Bridge’ilt punktiga lahkumine on alati hea tulemus, ent kui niimoodi mängimist jätkame, siis võidame sel hooajal palju mänge,” kiitis sakslane.

scroll to top