fbpx
Close

Pogba suur sõber on Guardiolal kopsu üle maksa ajamas

Avatar

Benjamin Mendy ja Sergio Agüero. Foto: Reuters/Scanpix

Koos linnarivaali ja koondisekaaslase Paul Pogbaga Prantsusmaa koondisega maailmameistriks tulnud Manchester City äärekaitsja Benjamin Mendy on läinud peatreeneri Pep Guardiolaga raksu. Nõudlik loots kahtleb Mendy professionaalsuses ja jalgpallile pühendumiseses. Viimaseks piisaks karikasse oli äärekaitsja hilinemine taastusraviprotseduurile.

Mendyt, Barcelona keskkaitsjat Samuel Umtitit ja just Pogbat peetakse nendeks, kes riietusruumis oma elavuse ja lõbusa meeleoluga tuju ülevana hoiavad ning meelt lahutavad. Kui Pogba on oma suhtumise pärast saanud juba küllalt kriitikat, siis nüüd on aeg Mendy käes.

Äsja vigastada saanud, läinud juulikuus 57 miljoni euro eest Cityga liitunud Mendy on olnud Guardiolale oma vaba olemise ning veidi ükskõikse suhtumisega pinnuks silmas: läinud reedel jäi ta aastaks ajaks lubadest ilma, kuna ületas mitmel korral kiirust; nüüd hilines ta kolm tundi taastusraviprotseduurile.

Marus Guardiola võttis teema üles ka mängueelsel pressikonverentsil, kui City kohtub kodumurul Brightoniga. “Jah, ta jäi hiljaks. Ma olen temaga sellest rääkinud. Mängijad teavad, et õigeks ajaks tuleb kohal olla. Jah, vahel juhtub, et mängijad hilinevad, kuna viivad enda lapsi kooli,” ütles Guardiola, ent Mendyl lapsi pole.

Mängija hilines, kuna käis läinud õhtul Wembleyl, kus toimus raskekaalu tiitlimatš Anthony Joshua ja Aleksandr Povetkini vahel. ESPN-i andmetel on Guardiolal saanud villand 24-aastase suhtumisest enda karjääri ning jalgpalli.

scroll to top