fbpx
Close

Sarrist pöördes olev Hazard tahaks itaallast näha ka Belgia koondise peatreenerina

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Suvel peaaegu Real Madridiga käed löönud, ent varajase üleminekuakna sulgumise tõttu Chelseasse jäänud Eden Hazard näib üliõnnelik olevat. Suvel ametisse määratud itaallasest peatreener Maurizio Sarri on belglasele suurepäraselt mõjunud ning ääreründaja on olukorraga ülimalt rahul.

Hazardit on ühte patta pandud nii Lionel Messi, Cristiano Ronaldo kui ka Neymariga. Peatreener Sarri usub, et Hazard suudaks lüüa 40 väravat sel hooajal, kuid erinevalt portugaallasest ja brasiillasest, et tähtsusta belglane väravate arvu üle. “Mu ainus eesmärk on võita tiitleid. Pole vahet, kui palju ma skoorin. Ma tahan ainult mänge nautida. Hetkel olen ma skoorinud ja seetõttu räägitakse minust kui TOP3 pallurist maamunal,” jäi ta tagasihoidlikuks.

“Chelseas on nauding olla, tahan loota, et jätkan skoorimist ning mu hoog ei rauge, aga see pole lihtne ülesanne, eriti mitte Premier League’is. Pärast FA karikafinaali olen tundnud end suurepäraselt. Mängin tugevate tiimide eest ja see aitab minulgi paremaks muutuda,” kiitis ta Chelseat ja Belgia koondist.

Kuidas on Sarri muutnud Chelsea mängu? “Asjad on teisiti: meil on teised mängijad ning juurde on tulnud just neid, kes tahavad palliga mängida. Meil on rohkem pallivaldamist ja ründemängijad lõikavad sellest kasu. Saame rohkem pallipuuteid ja loome rohkem võimalusi. Sarri on peatreener, kes tahab, et tema tiimi käes oleks pall. Muidu on ta itaallane nagu Antonio Contegi – kõvad trennid ja palju taktikat,” tegi Hazard kiire võrdluse.

Liverpooli vastu tahanurka kihutatud kuul viis Chelsea Carabao karika järgmisesse ringi ning tõi Sarrile tema Chelsea-karjääri magusaima võidu. “See oli üks mu ilusamaid väravaid. Aga see oli just selline eriline tabamus, sest Anfieldil Liverpooli vastu skoorida on eriline. Kui sain palli, siis mõtlesin ainult skoorimisele. Ma ei tahtnud penaltiseeriat,” rääkis staar Telegraphile.

Belgia koondise peatreener Roberto Martinez peaks tundma end veidi ohustatuna – nimelt tahaks Hazard näha Sarrit ka koondisepausi ajal. “Ma ei taha olla ebaviisakas Martinezi vastu, kuid võib-olla kui ta aeg koondise eesotsas lõppeb, siis võime Sarri peale mõelda,” naljatles belglane.

scroll to top