fbpx
Close

Itaalia suurlinnad muutuvad lahinguväljadeks, ühe lahingu väejuhiks on meie Ragnar

Avatar

Ragnar Klavan. Foto: Reuters/Scanpix

Uskumatu laupäev Serie A-s paneb iga vutifänni suu vett jooksma, sest seitse tundi hullumeelset jalgpalli on tõsiasjaks. Kolm suurt lahingut otsustavad pealinna Rooma saatuse ning kellest saab ajutine Itaalia valitseja, õhtu viimases näeme me Ragnar Klavanit moepealinnas Milanos, kus madistatakse Meistrite liigas Tottenhami murdnud Interit.

Jalgpall24 käis viimasel Rooma derbil, mis küll lõppes 0:0, ent tõeline sõja-vibe valitses Stadio Olimpicot ja selle ümbrust. Kuulus sild, mille ületamine oli Liverpooli fännide jaoks rangelt keelatud (mis päädinuks pussitamise või tavapärasema nüpeldamisega), oli tulvil vutifänne, kelle silme all otsustati Rooma järgmine valitseja: kas sinised Lazialed või punased Romad.

Optibet pakub küll läinud hooaja Meistrite liiga poolfinaliste favoriitideks, ent see näib kui Lazio alahindamisena. Viimase viie mänguga on roomlased võitnud vaid korra ning sedagi Frosinone vastu, see-eest on Laziol viiest mängust viis võitu, muutes nõrga hooaja alguse palju olematumaks. Vormikõver on Lazio kasuks. 2,9-kordne koefitsient tundub atraktiivne, sest hoolimata võõrsiltiimist, siis tuleb meenutada, et mõlema jaoks on tegemist kui kodumänguga.

Kui Derbi della Capitale on läbi, siis ootab ees kerge hingetõmbepaus ning reis Põhja-Itaaliasse, kus Juventusel on Napoliga üks mürgine kana kitkuda. Koduplatsil pea võitmatu Juventus vandus just oma kantsis alla Napolile, kui aprillikuus toimunud ülitähtis kohtumine tõi napolitaanidele ülivajalikud kolm punkti, tekitades tiitlikaitsjates survet. Lõpuks läks ikka nii, et survestajad komistasid, Juve ei komistanud ja seitsmes järjestikune Scudetto rändas Torinosse. Nagu ikka.

“Meie ei pea tabeliseisule keskenduma, nemad peavad. Meie jaoks on see kohtumine lihtsam. Carlo Ancelotti on võitnud oma karjääri jooksul meeletult, palju rohkem kui mina. Ma vaatasin ta tiitlite nimekirja ja mõtlesin, et sellele tuleb lõpp teha. Ma ei lase tal enam võita,” oli Juventuse peatreener Massimiliano Allegri konkreetne.

Kui Allegri miskit pähe võtab, siis nii ta ka teebki. Sellisel juhul saab raha 1,78-kordselt tagasi!

Teise Milano tiimiga viiki mänginud Ragnar Klavan ja Cagliari ei võõrusta järjekordset Meistrite liiga võitjat oma Sardiinia saarekesel, vaid ees ootab külaskäik San Sirole. Meistrite liiga kohustuslikuks kolme-punkti-mänguks valmistuv Inter võib oma põhimeestele puhkust anda ja see annabki võimaluse Cagliaril üllatada.

Nurgalöök, pall karistusalasse ja meie mees on peaga kõige kõrgemal. Tugev pealöök lendab puurivahi Samir Handanovici suunas, kuid eestlastele armsaks saanud kiiper ei suuda oma näppe Viljandi mehe löögile vahele saada ning pall maandub väravas: San Siro kurvastab, Eesti juubeldab, Klavan tähistab. Kui tunned, et selline stsenaarium saab Milanos reaalsuseks, siis Optibet garanteerib sulle 22,3-kordse tagasimakse!

scroll to top