fbpx
Close

Anfieldil Hazardi jala läbi üllatuskaotuse saanud Liverpool valmistub vigade paranduseks

Avatar

Eden Hazard (vasakul). Foto: AP/Scanpix

Carabao karika neljas ring pakkus vutisõpradele närvikõdi juba enne, kui Liverpool ja Chelsea palli Anfieldil mängu panid. Sel hooajal ainult võite tunnistanud Liverpool pidi kindlalt edenema võimsa ründemängu ja marulise kodupubliku toel järgmisesse ringi, kuid 59-aastasel Maurizio Sarril ja tema hoolealusel Eden Hazardil olid teised plaanid.

Nüüd on Stamford Bridge’i kord tõestada, et nende karukoobas tagab ka väärika tulemuse ning sinisärgid ei pea noruspäi staadionilt lahkuma. Vihaseks aetud Liverpool tahab oma au taastada ning hoolimata Jürgen Kloppi ülistavatest kommentaaridest vastaslootsi suunas, ei ole erilist austust vastasseisust oodata.

‘Pool tahab oma ideaalset seeriat jätkata ning olgu mäng või Stamford Bridge’il, võtta järjekordsed kolm punkti. Sarri püsib, erinevalt Kloppist, sel hooajal (kui Community Shield välja jätta) kaotuseta ning Hazard ja N’Golo Kante tõestasid, mismoodi võivad nad mänge enda kasuks muuta. Mõlemal tiimil on hea rünnak, Liverpoolil on kaitse veidi parem – Anfieldil kaks sisselastud väravat on pigem võimas erand kui tavapärane jalgpalliõhtu Liverpoolis.

Nagu näha, siis Liverpool on Optibeti silmis favoriidiks. Liverpooli võidu korral on tagasimakse 1,76-kordne, kui kasutada “panus ilma viigita” võimalust. Asi lihtne – kui jääb viiki, siis saad panuse tagasi.


 

scroll to top