fbpx
Close

SUURTE MÄNGUDE EEL: kumb Londoni tiim peaks oma vastase kergemini purustama?

Avatar

Marcos Alonso väravat tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Chelsea ja Arsenal on Euroopa liiga poolfinaalides ainsad suurklubid, kellel on ette näidata viimase 15 aasta jooksul koht Meistrite liiga finaalis. Nende vastased Frankfurdi Eintracht ja Valencia on Premier League’i tiimide vastu autsaiderid, aga jalgpall on andnud meile ühe reegli, milleks on see, et kõik on selles mängus võimalik. Samas võib kõik minna teisiti ja Chelsea ning Arsenal astuvad täna õhtul ühe jalaga finaali. Kuivõrd tõenäoline see aga on? Uurime välja.

Arsenal – Valencia vastasseis soosib kodutiimi, sest Unai Emery kui Euroopa liiga ekspert on eriti kodumängudes suutnud ükskõik kelle vastu lustida – kahe vastuseta väravaga suruti põlvili turniiri favoriit Napoli, Rennes’i vastu tehti kõik sotid selgeks juba esimese pooltunniga. Nüüd on käes Valencia kord kaotusekibedust tunda…

Optibet pakub Arsenali võidukoefitsiendiks 2,05 ja nullimängu korral 2,61-kordset tagasimakset. Viimased neli Euroopa liiga kodumängu on lõppenud Gunnerite võidu ja nullimänguga.

Eintracht – Chelsea tõotab tulla väravaterohke mäng, sest vastamisi lähevad kaks enimskoorinud tiimi sellel Euroopa liiga hooajal, sakslased on löönud 28, sinisärgid lausa 30 väravat. Tiimid pole omavahel varem kohtunud ja mis saaks veel parem olla kui ülimalt meelelahutuslik avapauk. Maurizio Sarri hoolealused pole tänavu ühtki mängu kaotanud ja viigistanud vaid korra, sedagi alagrupis Videotoni vastu.

Optibet pakub Chelsea võidu puhul koefitsiendiks 2,25 ja väravatesaju korral on näiteks neli ja enam löödud väravat 3,29, viis ja enam aga juba 6,19-kordse tagasimaksega!

scroll to top