fbpx
Close

Suure mängu eel: AS Roma peatreener ei keskendu Salahi nullimisele

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Õhtune Meistrite liiga poolfinaal Liverpooli ja AS Roma vastu tõotab tulla võitluslik ja itaallaste jaoks raske õhtu, sest mängitakse võõrsil ja nende vastas seisab eksmängija Mohamed Salah, kes äsja krooniti Premier League’i aasta palluriks. Aga Roma ei muretse Salahi pärast.

Peatreener Eusebio di Francesco rõhutas, et tuleb keskenduda tiimile, mitte ühele mängijale. “Võin kinnitada, et me ei teinud eeltööd ainult Salahi omadustele keskendudes. Lisaks pole Salah enam Roma mängija ning ma keskendun tulevikule ja liigun eluga edasi. Loomulikult on meil fookus nende parimatel mängijatel ja keskendume nendele eriti tähelepanelikult, aga mitte ainult Salahile,” jäi itaallane kindlaks.

Endine Manchester City äärekaitsja Aleksandar Kolarov tõi väärt näite, miks Salahile keskendumine ei tasu ära: “Barcelona vastu mängisime kui ühtne tiim – me ei keskendunud ainult Lionel Messi ohjeldamisele ja niimoodi pallides võime saavutada suuri asju. Me ei võida seda mängu ainult Salahit ohjeldades, peame tervele tiimile keskenduma. Liverpool pole ainult Salah – neil on ka teisi häid mängijaid. Nende stiil on kiire ja peame sellega hakkama saama,” ütles serblane.

 

scroll to top