fbpx
Close

Kahekordne Meistrite liiga võitja: de Bruyne on segu kahest Unitedi ikoonist

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi legend, praegune Sky Sportsi stuudioanalüütik Gary Neville võrdles Manchester City staari Kevin de Bruyne’i David Beckhami ja Paul Scholesiga, nähes belglast kui nende hübriidi.

Sel hooajal Premier League’i üks parimaid mängijaid olnud de Bruyne jäi napilt aasta parima palluri tiitlist ilma, kaotades vaid imehooaega tegevale Mohamed Salahile. Kuid sellest hoolimata on belglane tõestanud, et kuulub kõrgeima klassi pallurite hulka, kes liigas poolkaitseliinis mängu dirigeerinud.

Neville võrdles City pallurit enda tiimikaaslastega. “Kui Jamie Redknapp võrdles teda pigem Paul Scholesiga, siis ma arvan, et de Bruyne on segu Scholesist ja David Beckhamist. Belglane suudab sööta ja tsenderdada Beckhamile sarnases stiilis, kuid samal ajal oskab teravalt sööta ja väravale kõmmutada nagu Scholes. Kevin on Cityle sama tähtis kui David Silva ja see ütleb de Bruyne’i kohta nii mõndagi, sest Silva on oivaline pallur,” ütles Neville oma taskuhäälingus.

“Redknapp ütles, et Barcelona keskväljurid Xavi ja Andres Iniesta olid parimad poolkaitsjad, kes rünnakut toetasid. Tuleb nõustuda – nad on olnud parimad, keda ma mängimas olen näinud, kuid de Bruyne ja Silva on nendega võrreldavad. Nad ei kuluta liialt aega palliga, nad on targad pallurid ja mängu lugemine ja mõistmine on tõelisest tippklassist,” lisas Sky Sportsi stuudioanalüütik.

scroll to top