fbpx
Close

Boateng teab, kuidas väravamasin Ronaldot taltsutada

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Ülehomme Meistrite liiga poolfinaalis Münchenis Real Madridi võõrustav Bayern peab andma endast kõik, et Cristiano Ronaldot ohjeldada, leidis Baierimaa gigantide keskkaitsja Jerome Boateng.

Läinud hooajal lõi Ronaldo Bayerni võrku kübaratriki, kui kohtuti veerandfinaali korduskohtumises. Viiekordne Ballon d’Ori võitja on hetkel pidurdamatus hoos ning jätkab rekordilist järjestikes mängudes skoorimiste seeriat – hetkel on ta löönud igas Meistrite liiga kohtumises värava, kokku on tal neid eurosarjas 15.

Seetõttu on just tema Bayerni ohuallikas nr.1, kellega tuleb pidevalt tegeleda. “Saame Ronaldot ainult siis ohjeldada, kui teeme seda koos meeskonnaga. Värava ees on ta nagu masin. Teda pole täielikult võimalik nullida, ta alati saab omad šansid, sest Ronaldo ajastab oma sööstud ja avanemised ideaalselt,” paotas Boateng Kickerile.

“Reali mäng käib ümber tema ning on ülitähtis, et me ei anna Cristianole tegutsemiseks vaba ruumi. Temast täiuslikumat ründajat pole olemas: vasaku ja parema jalaga ning peaga on ta võrdselt täiuslik,” ei väsi sakslane kiitmast.

scroll to top