fbpx
Close

Rivaldo Neymarile: lahku PSG-st ja liitu näiteks Real Madridiga

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Läinud suvel rekordilise summa eest Barcelonast PSG-sse liikunud Neymari peamine motiiv klubivahetuseks oli välja astuda Lionel Messi varjust ja vedada tiim Meistrite liiga võiduni. Brasiilia legend Rivaldo ei usu, et talendikas kaasmaalane saavutab Pariisis, mida soovib.

Juba mõnda aega on tiirlenud jutud, et Neymar lahkub suvel Prantsusmaalt ning on spekuleeritud liitumisest Real Madridiga. Vihavaenlasega leiva ühte kappi panemine poleks Barcelonale võõras, sest selle sajandi alguses tegi sarnase triki Luis Figo, kes küll liitus otse Barcelonast Realiga, muutudes üheks vihatuimaks kujuks Kataloonias.

Rivaldo on superstaari pärast mures. “Olen varasemaltki öelnud, et Neymar võib olla maailma parim, kuid ma ei usu, et PSG-s pallides suudaks ta sinna küündida,” sõnas ekspallur Globoesportele. “Ta peab PSG-st lahkuma. Barcelonasse naasmise ma välistaks, arvestades, mis seal juhtus. Arvan, et tal on šanss liituda Real Madridiga, võttes arvesse, mida ma kuulnud olen. Ja seal tiimis võib temast tõepoolest saada maailma parim pallur,” ütles endine Barcelona mees.

scroll to top