fbpx
Close

Sarri selgitas Higuaini toomist: ta ei löö ainult väravaid, vaid pakub tiimile enamat

Avatar

Gonzalo Higuain ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea jaanuarikuised ründajavangerdused on muutumas traditsiooniks, kui läinud hooajal napsati endale Olivier Giroud, siis sel korral jõudis laenulepingu alusel klubisse Gonzalo Higuain. Peatreener Maurizio Sarri selgitas otsuse tagamaid.

Oma teises Premier League’i mängus kaks väravat kirja saanud Higuain peaks olema just see mängumees, kes lööb nii väravaid kui suudab teha miskit, mida näiteks Morata ei suutnud. “Gonzalo on suurepärane mängija ja ründaja. Ta sai väga hästi hakkama nii Madridis, Napolis kui Juventuses. Meile tuli ta väga motiveeritult ning usun, et ta on meie jaoks väga kasulik täiendus,” ütles itaallane.

“Ta suudab väravaid lüüa, mis on ilmselge, aga ta suudab tiimikaaslastega hästi kokku mängida, olles väga kasulik nii Edenile [Hazard] kui Willianile,” täheldas Sarri Sky Sportsile.

5:0 võit Huddersfieldi üle aitas Chelseal võidulainele naasta, aga peatreener pole olukorraga ikka rahul ja otsib üht kindlat näitajat. “Olin väga õnnelik esituse ja tulemuse üle, aga vajame püsivust ja stabiilsust. Peame niimoodi mängima veel pikka aega, eriti mentaliteedi osas. Me ei valmistunud mänguks kuidagi teistmoodi ette, ainult ründeliikumisi harjutasime, sest Bournemouthi vastu tegime miskit valesti,” selgitas juhendaja.

scroll to top