fbpx
Close

Solskjaer kinnitas, et on klubi esimehele oma visiooni tutvustanud

Avatar

Ekspeatreener Jose Mourinho ja Ed Woodward. Foto: Reuters/Scanpix

Jose Mourinholt Manchester Unitedi töökoha üle võtnud Ole Gunnar Solskjaer on näidanud enda jäägitut austust ja armastust klubi ja selle traditsioonide vastu. Norralase ambitsioonikus meenutab Sir Alex Fergusoni, kelle jaoks oli edukuse ainsaks mõõdupuuks tiitlid. Solskjaer pole pärast kümnest mängust üheksat võitu korjates lepingut järgmiseks hooajaks veel teeninud.

“Iga päev ma tunnen, et aitan klubi ja kohandan seda veidi enda nägemuse järgi. Meil on visioon ja kujutelm, kuidas tahame mõne aasta pärast toimida ja kus tahame olla, peame mõtlema nii pikas kui lühikeses perspektiivis. Olen seda kujutelma jaganud ka Ed Woodwardi ja teiste klubi liikmetega,” rääkis Solskjaer mängueelsel pressikonverentsil.”

9 aastat tagasi Unitedist treenerina lahkunud Solskjaer täheldas, et tema visioon pole pooleteise kuuga muutunud, sest see on ajaga niivõrd kinnistunud. “Olen Unitedit toetanud ja vaadanud mitmeid aastaid ning mul on alati olnud selge arusaam, mida ma sellelt klubilt tahaks. Jah, nägemus mõnest mängijast on küll muutunud, aga me pole väga kaugel sellest, mida ma tahtnuks näha siis, kui saabusin,” julgustas ta.

scroll to top