fbpx
Close

Pochettino jaoks on mäng Leicesteriga nagu finaal

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

Tottenham on pärast mõõna suutnud võtta kolm järjestikust, ent rasket võitu ja see on aidanud neil tabelis tõusta liidrist Liverpoolist vaid viie punkti kaugusele. Sel nädalavahetusel kohtutakse Liverpoolilt punkte röövinud Leicesteriga ning peatreener Mauricio Pochettino ei suutnud seda matši üle tähtsustada.

Harry Kane’i ja Dele Allita liidritega sammu pidada prooviv Tottenham võib oma ülitähtsad lülid varsti tagasi tiimi saada ning tiitlirallis järgmise käigu sisse panna. “Kõigepealt näeme, kas suudame pühapäeval kolm punkti võita. Me peame võitma, see on minu jaoks kui finaal,” rääkis argentiinlane Sky Sportsile.

“On palju häid uudiseid nagu Dele ja Harry paranemised. Nad annavad meie tiimile sügavust ja rotatsioonivõimalusi juurde ning muutume tugevamaks, liikudes võidule või tiitliheitluses püsimisele lähemale,” lisas Poch. “Loodan, et meil on õnne hoidmaks kõiki mängumehi vormis ning olla selle hooaja võimsaimas hoos. Kui minult küsida, siis minu peas on Leicesteri võitmine kõige tähtsam hetk, sest see määrab ära, kas tahame olla kevadel tabeli tipu nimel heitlemas või mitte.”

scroll to top