fbpx
Close

26. mänguvoor: kas Son või Salah?

Avatar

Mohamed Salah Kalidou Koulibalyga kahevõitluses. Foto: EPA/Scanpix

NB! Aken sulgub laupäeval kell 13.30.

Selle hooaja punktiliider Mohamed Salah pole viimases kahes voorus suutnud eriti punkte tuua ning paljud on juba kõhklemas, kas peaks ehk egiptlase rahaks tegema ning kellegi säravama tiimi tooma. Tasub meeles pidada, et äär on põhjusega punktiliider.

See tähendab seda, et kõigil on olnud halvemaid aegu ja mõõnasid, aga just tema on suutnud tuua kõige rohkem punkte. 13,6 mln £ maksev Liverpooli ründekahur on viimase nelja kodumänguga saanud kolmes kirja kahekohalise punktiarvu. Nüüd kohtutakse just kodus ja Bournemouthiga, kellele ta viimati kõmmutas kübaratriki ja tõusis 16. vooru parimaks, kogudes viisakad 21 punkti.

Aasika karikast varakult välja langenud Lõuna-Korea staar Son Heung-min on tõusnud Tottenhami raudvaraks, kes tõstab peatreeneri Mauricio Pochettino tuju ja hoiab tiimi mingil määral tiitlikonkurentsis. Korealane on selle vooru ostetuim mängumees, kui 336 000 mängijat tõid ta enda tiimi. Tottenham kohtub kodus Leicesteriga ja ääreründaja on pärast karikasarjast naasmist kogunud kahe vooruga 20 punkti ja löönud kaks väravat.

scroll to top