fbpx
Close

Keskväljakuningas on tervenemas ehk kuidas teha Fantasys tark investeering

Avatar

Pep Guardiola ja David Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Läinud hooaja Premier League’i parimaks valitud Kevin De Bruyne on naasmas palliplatsile ning Manchester City meistriks viinud belglane hakkab varsti-varsti paljude Fantasy tiimi tekkima. Läinud hooajal 209 Fantasy punkti ning 18 väravasöötu ja kaheksa väravat kirja saanud staar pole alates esimesest mänguvoorust väljakule saanud põlvevigastuse tõttu.

Nüüd on mees terve, kuid pole täiesti kindel, kas ta just suures kohtumises Liverpooli vastu sel nädalavahetusel kaasa teeb. Pigem oleks tema rakendamine kui turvaline lüke terve hooaja lõikes. “Mul on 8.5 miljonit maksev David Silva ja ma müün ta varsti maha. Pikas perspektiivis on De Bruyne see, keda ma City keskväljalt tahan,” ütles Fantasy ekspert Mark McGettigan Fantasy Premier League’i saates.

“Hetkel teeb Guardiola keskväljal palju muudatusi ning annab üpris võrdselt kõigile mänguaega, aga kui De Bruyne on vormis ja hakkab mängu juhtima, siis on just tema see kõige turvalisem valik.” Järgmises mänguvoorus võib punapäine belglane juba hoos olla ning potentsiaalne kaptenimaterjal suudab tuua sinu tiimile väga palju väärtuslikke punkte.

Selle vooru muudatusi saab teha tänase õhtuni ning kell 21.00 sulgub aken.

scroll to top