fbpx
Close

Sarri pärast hävitavat 0:6 kaotust: enne mängu oli mul hea tunne (vaata väravaid!)

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: AP/Scanpix

Manchester City näitas koduväljakul Chelsea vastu tõelist jõudemonstratsiooni, kui juba 25. minutiks juhiti 4:0 ning sinisärgid tambiti sügavasse mutta. Löödud peatreener Maurizio Sarri rääkis mängujärgselt, et eelnevate päevade toimingud sellist šokki küll ei ennustanud.

“Tunne oli sel nädalal väga hea. Tunne oli hea nii treeningutel kui soojendusel. Nende kiire avavärav tegi olukorra väga keeruliseks ning sellise, imelist vutti mänginud tiimi vastu oli väljatulek üliraske. Mängijate motivatsioon oli täna hea, me ei suutnud mängus püsida ning nende väravatele vastata,” rääkis itaallane.

Võidukas loots Pep Guardiola komistas sel hooajal esimest korda just Chelsea vastu ning nüüd saatis maailmale sõnumi, et ka selle hooaja City on heal päeval täiesti pidurdamatu.

“See, et me suutsime Chelseale lüüa kuus väravat ning teha sellise mängu, on võimas kompliment mängumeestele – nad on uskumatud. Hommikul tegime tiimikoosoleku, harjutasime standardolukordi, kombinatsioone ning ma poleks kunagi arvanudki, et lööme nii palju väravaid,” kiitis Pep oma meeskonda BBC-le.

Vaata City kuute vastuseta väravat ning naudi Agüero suurepärast kauglööki!

scroll to top