fbpx
Close

Sarri kaitses Jorginhot: tema tiimikaaslased peavad meie jalgpalli mõistma

Avatar

Jorginho. Foto: EPA/Scanpix

Suvel Chelsea peatreeneriks määratud Maurizio Sarri õnnestus oma eksklubist Napolist ära napsata söödumasina Jorginho, kes on itaallase taktika jaoks A ja O. Hooaega kenasti alustanud Jorginho pole viimasel ajal aga erilist kvaliteeti näidanud ja paljud klubi poolehoidjad koos meediaga on süüdistanud Sarri taktikalistes probleemides just poolkaitsjat ennast.

“Jorginho on väga tugev isiksus, ma ei usu, et surve all mängimine tema jaoks mingi probleem on. Ta pallis eelmises mängus väga hästi, teine poolaeg tuli paremini välja kui esimene. Tema jaoks on väga tähtis lõpetada mäng just positiivse tooniga,” ütles Sarri BBC-le.

“Siiski ma usun, et ta saaks veel paremini hakkama, ent selle jaoks peab terve tiim mõistma meie jalgpalli väga hästi,” märkis ta. Peatreener oma ebastabiilse vormi pärast mingit muret ei tunne. “Mingi surve on mu sees ikka, aga tundsin kõva survet Serie C-s juhendades ja vahel ka Meistrite liigas. Napoli pole väike klubi ja seal on surve palju võimsam kui siin. Iga mäng on seal väga raske ja vaimselt kurnav. Inglismaal on hooaeg ka väga raske, aga mu eesmärgiks on viia klubi tagasi Meistrite liigasse, see teeks mu rõõmsaks,” rääkis 60-aastane.

scroll to top