fbpx
Close

VIDEO – taas Chelsea väravasuul seisnud Kepa sai peatreenerilt kiita, Jorginholt suurepärane debüütvärav ristnurka!

Avatar

Kepa Arrizabalaga. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea peatreeneri Maurizio Sarri õlgadelt langes osa raskest koormast, kui väljalangemisega flirtiv Fulham ei suutnud koduväljakul sinisärkidest jagu saada. Juhendaja eksklubis tegusid teinud Gonzalo Higuain ja kõvasti kriitikat saanud Jorginho olid täna täpsed ning sellest piisas, et Arsenaliga vahet vaid punktiliseks vähendada ning kümne küünega Meistrite liiga kohast kinni hoida.

Skandaalitanud kiiper Kepa Arrizabalaga olla nüüd oma karistuse ära kandnud ning sedapuhku seisis 24-aastane hispaanlane taas väravasuul, lükates Willy Caballero uuesti varumeestepingile. “Kepa on mees. Ta mõistis oma eksimust ja seetõttu lahenes asi väga hästi. Olen ka Willyga rahul ning selle olukorra lahenemine on riietusruumile väga tähtis,” ütles peatreener mängujärgselt.

Kiita sai ka Higuain, kes on õigustanud Sarri otsust vahetada ta Alvaro Morata vastu. “Higuain mängis väga hea mängu, aga tunnen, et hetkel pole ta tippvormis, ent ta muutub paremaks. Ilmselt on ta paari nädala pärast oma parimas mahlas,” kommenteeris ta.

Vaata väravaid!

scroll to top