fbpx
Close

Ronaldo lajatas kriitikutele: jalgpall mäletab minevikku ja nii ka mina!

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Torino Juventuse jaoks sai hooaeg UEFA Meistrite liigas mõneti ootamatu lõpu, kui kaheksandikfinaalis ei suudetud Portost kahe mängu kokkuvõttes üle olla. Itaalia meistrivõistlustel on meeskonnal samuti tükk tegu, et tiitlit kaitsta ning kõige selle juures on hiljuti kõvasti kritiseeritud ründetähte Cristiano Ronaldot, kes mõnede arvates peaks Juventusest lausa lahkuma.

36-aastane Ronaldo polnud teisipäevast alates ühtegi sõna öelnud. Viimastel päevadel ringlesid meedias kõlakad justkui Ronaldo tahab Madridi Reali tagasi minna, olles Juventuses totaalselt ebaõnnestunud, kuhu ta 2018. aasta suvel 100 miljoni euro eest saabus.

Kuigi Juventus peab taas leppima faktiga, et Meistrite liigat ei võideta, siis Serie A-s on meistritiitlit veel võimalik püüda, ehkki tabeliliider Milano Inter on parasjagu kümne punkti kaugusel. Itaalia karikavõit on samuti võimalik, kui 19. mail ollakse finaalis vastamisi Atalantaga. Selle pealt edastas Ronaldo avalikkusele nüüd omapoolse sõnumi, mille mõte oli küllaltki mitmetahuline.

“Elus ettetulevatest ärakukkumistest on veelgi tähtsam, kui kiirelt ja tugevalt tagasi jalgele tõused. Tõelised tšempionid ei murdu kunagi! Keskendume juba Cagliarile (Juventus kohtub Ragnar Klavani koduklubiga pühapäeval – toim.) Serie A-s, Itaalia karikafinaalile ja kõigele muule, mida saame sellel hooajal saavutada. Vastab tõele, et minevik kuulub muuseumitele, aga õnneks jalgpall mäletab… ja samuti mina! Ajalugu ei saa kustutada. Seda kirjutatakse iga päev vastupidavalt, meeskonnavaimuga, järjekindlusega ja rohke tugeva tööga. Ja need, kes sellest aru ei saa, ei saavuta kunagi au ja edukust,” seisis Ronaldo Instagrami kontol.

scroll to top