fbpx
Close

Rivaldo: Arthurist loobumine võib Barcelonale tähendada Neymari diili nurjumist

Avatar

December 21, 2019, Barcelona, BARCELONA, Spain: 10 Lionel Messi from Argentina of FC Barcelona celebrating a goal during La Liga match between FC Barcelona and Deportivo Alaves at Camp Nou on December 21, 2019 in Barcelona, Spain. (Credit Image: © AFP7 via ZUMA Wire)

Aastatel 1997-2002 Barcelona särgis üle 150 kohtumise pidanud endine brasiillasest ründemees Rivaldo ütles Betfairi vahendusel antud intervjuus, et kui tema endine koduklubi kavatseb poolkaitsja Arthur Melo sellel suvel rahaks teha, siis võimalused Neymar tuua Pariisi Saint-Germainist tagasi tõenäoliselt kahanevad.

Meedias on viimasel ajal ringelnud palju jutte, et Barcelona teeb suurpuhastuse ja müüb mitmed mängijad maha. Nende seas näiteks Ivan Rakitic, kõigest paar mängu kirja saanud Martin Braithwaite, Samuel Umtiti, Philippe Coutinho ja ka 2018. aastal Gremiost üle tulnud Arthur. Viimast on seostatud Torino Juvetnusega, kuid Rivaldo arvates oleks see suur viga, kui 23-aastane poolkaitsja peaks Barcelonast lahkuma.

“Barcelona kohta käivate üleminekute kohta sellel suvel on palju kuulujutte liikvel ja meedias on mainitud, et Arthur võib lahkuda. Ma usun, et see jääb kõigest jutu tasandile ning Arthur jätkab klubis veel mitmeid aastaid. Ta pole seal isegi kahte hooaega terviklikult mööda saatnud. Ta saabus potentsiaalse Xavi asendusena oma sarnase mängustiili poolest. Seega pole loogiline teda müüa, kui ta on alles 23-aastane ja pikk karjäär veel ees ootamas. Veelgi enam saab Arthur Neymariga hästi läbi ja noormees maha müüa võib halvata Barcelona võimalusi Neymar tagasi tuua. Arthuri potentsiaalne klubivahetus ei välistaks muidugi Neymari tehingut, sest tal on seal veelgi sõpru. Aga ma arvan, et tähtis on meeskonda jätta viisakas tuumik alles ning Arthur võib kaasa aidata, et Neymar sinna juurde tuleks,” rääkis Rivaldo.

Arthur lükkas ka ise hiljuti jutud igasuguse klubivahetuse osas pigem ümber. “Spekulatsioone on alati, aga mul on plaan olemas. Ainus võimalus, mis mind huvitab, on Barcelonasse jääda. Suurte klubide huvi on alati meeldiv ja positiivne märk, kuid oma mõttes mängin mitmeid aastaid veel Barcelona eest.”

scroll to top