Real päästis lõpuminutitega hädise punkti, Bayern ja Atletico olid suurtes raskustes

Meistrite liiga teisipäeval toimunud mängudes said enamik soosikuid võidu kirja, kuid Madridi Reali konarlik hooaja algus paistis taas silma. Euroopa liiga eelmise hooaja poolfinaali kordusmatšis Donetski Šahtari ja Milano Interi vahel jäid mõneti üllatuslikult väravad löömata.

Meistrite liiga valitsev tšempion Bayern oli võõrsil vastamisi Moskva Lokomotiviga ning 13. minutil oli Leon Goretzka palli ka võrku pannud. 76. minutil õnnestus võõrustajatel aga vastata 2016. aastal Tallinna Levadias pallinud Anton Mirantšuki tabamusest. 79. minutil võttis favoriit siiski oma, mil Javi Martineze söödu võttis Joshu Kimmich karistusala lähistel veidi ebaõnnestunult omaks, aga tegi lõpuks täpse ja otsustava üle puusa tehtud löögi.

Madridi Atleticol oli tükk tegu koduplatsil Salzburgi Red Bulliga. Avapoolaeg lõppes 1:1, kuid vastased viis 47. minutil Mergim Berisha ette. Viis minutit hiljem vastas Joao Felix ning portugallane oli ka 85. minutil trahvikastis õiges kohas, kes tõi omadele kokkuvõttes raske võidu.

Madridi Real jooksis aga jällegi lati alt läbi. Kui nädala eest tuli Šahtarilt vastu võtta 2:3 kaotus, siis nüüd jäädi Mönchengladbachi Borussia vastu legendaarse Lilian Thurami poja Marcuse kahest väravast 58. minutiks 0:2 kaotusseisu. 87. minutil suutis Real siiski võõrustajate kaitse lahti murda ja Karim Benzema vähendas vahe minimaalseks. Üleminutitel oli täpne ka Casemiro ning sellega päästis Real läbi häda punkti.