Zidane sai oma mängijalt kriitikat: välja vahetab ta mind 50. minutil, sisse aga 80. minutil

Madridi Reali poolkaitsja Isco kritiseeris peatreener Zinedine Zidane’i, kes talle kuigi palju mänguaega ei anna ja kui annab, siis teeb seda vastuoluliselt.

28-aastane Isco ei saanud ühtegi minutit viimases El Clasicos mängida, milles Real alistas 3:1 Barcelona, ja pingile jäi Hispaania koondislane ka Meistrite liigas Donetski Šahtarile 2:3 kaotusmängus. Selle asemel on mees episoodiliselt osalenud vaid neljas kohtumises pärast suvel saadud hüppeliigese vigastusest taastumist. Ette on heidetud, et Isco ei suuda kaitsetöösse piisavalt panustada.

“Kui ta peab mind välja võtma, siis teeb ta seda mängu 50. või 60. minutil. Mõnikord isegi poolajal. Kui ta peab mind mängu panema, siis teeb ta seda 80. minutil,” lajatas Isco Movistar+ programmi “El Partidazo” vahendusel Zidane’i kohta.

Kerge torke tegi Isco suunas aga võistkonna kapten Sergio Ramos pärast Barcelonaga mängu, kes samuti vihjas kaitsetööle. “Võidu võtmeks oli meeskonna ühine kaitsetöö. Oleme jooksnud ja kannatanud ning siin on ka tulemus. See on joon, milleni peame jõudma ja hoidma seda läbi hooaja. Lõpuks on aga jalgpallis asju, mille puhul pole ruumi arutamiseks, nagu suhtumine ja intensiivsus, ja meeskond peab algusest lõpuni andma endast maksimumi.”

Real paikneb La Ligas teisel kohal 13 punktiga Real Sociedadi järel. 31. oktoobril peetakse ära järgmine liigamäng Huesca vastu. Täna on Real Meistrite liigas olulises matšis vastamisi Mönchengladbachi Borussiaga. Teatavasti alustati Meistrite liigas möödunud nädalal hooaega masendava 2:3 kaotusega Šahtari vastu ja nüüd loodetakse igal juhul esimesed punktid kirja saada.