fbpx
Close

Ramos napi viigi järel: me ei saa niimoodi jätkata

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Hispaania jäi Maroko vastu kahel korral kaotusseisu, kuid Iago Aspase suluseisu piiril löödud värav tõi 2010. aasta maailmameistritele ikkagi raske viigipunkti. Koondise kapten Sergio Ramos polnud mängupildiga mõistetavalt rahul.

“Selles mängus oli ebamugavaid minuteid, see oli kohtumine, kus tulemus paneb sind teistest koondistest sõltuma,” vihjas ta pingelisele tabeliseisule, kus Iraan oli neist vaid punkti kaugusel. “Võitsime grupi, mis oli ka eesmärgiks, kuid mäng polnud hea,” ütles hispaanlane pärast mängu Marcale.

“On tõsi, et kui vastane loob palju võimalusi, tuleb kaitses ettevaatlikum olla. Peab olema kindlam ja eksimisruumi pole. Nüüd on reaalsuseks, et iga eksimus kukutab meid turniirilt ja peame olema tõsisemad ja võimekamad,” oli Ramos väga konkreetne.

“Me ei saa niimoodi väravaid ära kinkida, peame olema fokusseeritud. Me ei kasuta endi tugevusi korralikult ära – mängude kontrollimine ja palliga liikumine on meie trumbid, aga me ei rakenda neid efektiivselt. Peame energilisemad olema, praeguse seisuga saadaks meid iga rivaal otse koju,” ei hakanud Isco asju ilustama.

scroll to top