Pealeht / MM2018 / Mascherano Messist: ta on meeleheitel ja frustreeritud
Foto: AFP/Scanpix

Mascherano Messist: ta on meeleheitel ja frustreeritud

Barcelonast Hiinasse suundunud Argentina poolkaitsja Javier Mascherano sõnul on koondise kapten ning ikoon Lionel Messi frustreeritud ja meeleheitel, vastamaks kriitikutele ning viimaks Argentina siiski grupifaasist edasi. Messi pole sel turniiril veel andnud väravasöötugi, skoorimisest rääkimata.

Messi kahvatud esitused on pannud ta kõva surve alla ning kodumaa meedia koos Diego Maradonaga meistriks tulnud meestega on esitanud valusaid küsimusi ja hakanud Barcelona kuningas tõsiselt kahtlema. Kuid Mascherano pole Messi pärast mures.

“Leo on korras. Ta on ka inimene ning tal on omad emotsioonid, kuid ta tahab meeletult seda olukorda päästa. Messi tahab näidata maailmale teist mängijat, kes ta on olnud kahes esimeses kohtumises,” ütles poolkaitsja.

1998-2004. aastatel Argentina peatreenerina töötanud Marcelo Bielsa rõhutas, et Messi ja terve tiim näitab end just Nigeeria vastu parimast küljest. “Usun nende kvaliteeti, Messi liidrioskustesse ja treeneritiimi tarkustesse. Nad teevad Nigeeria vastu parima mängu. Mul on neisse palju usku,” ütles Bielsa oma uue klubi Leeds Unitedi pressikonverentsil.

Vaata lisaks

Deja vu? Messi lõpetas mõneks ajaks koondisekarjääri

Barcelona talisman Lionel Messi pole Argentina koondise eest suutnud säärast edu nautida kui klubikarjääri jooksul. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga