fbpx
Close

Egiptuse jalgpalliametnik ähvardas ebajumala Salahi ema, teine töötaja sõimas pallurit seaks

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Egiptuse presidendivalimistel osalemisest hoolimata üle miljoni hääle saanud Liverpooli superstaar Mohamed Salah sattus rünnaku alla. Egiptuse jalgpalliliidu ametnik pöördus ta poole Twitteris ning vihjas, et kuigi Salah ise elab ja mängib Inglismaal, siis mängija ema on siiani Egiptuses., vahendab Al Jazeera.

Saaga sai alguse Salahi Facebooki lehele postitatud kahest videost, mis tulistasid kriitikanooli jalgpalliliidu suunas, süüdistades neid halbades otsustes, mis pärssisid koondise võimekust MM-il. Üks halb otsus oli pidada treeninglaagrit Tšetšeenias, mis asus sadade kilomeetrite kaugusel mängupaikadest.

Samuti polnud treeninglaagris erilist privaatsust, treening polnud tähtsaim ning laager oli avatud nii Egiptuse meediale kui kuulsustele. “Meil oli treeninglaagris mitmeid segavaid faktoreid, näiteks öösel tuldi meie tuppa ning külalised tahtsid meiega lihtsalt vestelda,” täheldas Salah oma videos.

Teine jalgpalliliidu töötaja postitas Twitterisse pildi, kus oli koos viie mängijaga, nende seas ka Salah, kes kandis valget vormi. “Siin on pilt minust nelja mängijaga ning valgesse riietatud seaga,” seisis Twitteris. Siga peetakse islamimaades räpaseks loomaks ning moslemid ei tohi räpase looma saadusi süüa.

scroll to top