fbpx
Close

Ancelotti Bayernist vallandamise põhjusest: nad ei tahtnud miskit muuta, aga ma tahtsin

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pep Guardiolalt Müncheni Bayerni teatepulga üle võtnud, praegune Napoli peatreener Carlo Ancelotti selgitas Saksamaal viibitud aja üürikuse tagamaid ning selgitas, miks ta klubilt ikkagi hundipassi sai. Itaallase tõttu jäädi sel suvel ilma ka talendikast poolkaitsjast Lucas Torreirast, kes siirdus Arsenali. Aga Ancelotti õlul polnud mingit süüd.

Veidi üle ühe täishooaja pukis vastu pidanud kolmekordne Meistrite liiga võitja tegi debüüthooajal Bundesligas puhta vuugi ning Meistrite liigas jõuti veerandfinaali, kaotades tulevasele võitjale Madridi Realile. Järgmise hooaja alguses toimus äkitselt kollaps. “Asjad ei läinud halvasti, me võitsime septembrikuus peaaegu kõik kohtumised,” rääkis ta väljaandele DAZN. “Arvan, et klubis valitses hoiaku küsimus ning see oli probleemiks. Mina tahtsin seda muuta, nemad mitte. Alati tuleks võtta arvesse klubi saavutusi ning mängijate taset, lisaks on peatreenerilgi omad ideed, kuidas jalgpalli mängida. Neid tuleb omavahel segada, kasutades igast vaid parimaid omadusi,” täpsustas Ancelotti.

Suve keskel Napoli etteotsa määratud itaallane tahab tiimi viia järgmisele tasemele. “Esimene asi, mis ma Napolis tahtsin teha, oligi just eelmainitud kompott – võtta igast elemendist parim ja need kokku visata. Proovime lisada veidi vunki ning omapära, eriti ründemängus. Ma ei tea, kui kaua see küll aega võtab, kuid loodame kiiresti asjad paika saada,” selgitas Napoliga vaid võite tunnistanud peatreener.

Suvel oma keskväljamootorist Jorginhost ilma jäänud Napoli nägi tollal Sampdorias pallinud Lucas Torreiras tema asendajat. Serie A hõbemedali võitnud tiim jäi aga pika ninaga, kui uruguailane lahkus Itaaliast ning liitus uue hingamise saanud Arsenaliga. Nüüd on Torreira agent välja öelnud, et mängija liitunuks Napoliga, kui teadnuks Ancelotti tulekust. “Läbirääkimiste ajal polnud Ancelotti tulek veel teemas. Ta olnuks talle suurepäraseks mentoriks ja peatreeneriks. Kui diil Arsenaliga kukkunuks läbi, olnuks Napoliga liitumine talle perfektne samm. Aga nüüd on Arsenal täitnud kõik meie nõudmised ning Lucas kohaneb kenasti uue liigaga ning uue klubiga,” rääkis uruguailase agent Radio CRC-le.

 

 

scroll to top