fbpx
Close

Messi? Messi? Kas napp edasipääs või totaalne häving?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

D-grupp pöörati pärast teist vooru pea peale: Horvaatia kindlustas edasipääsu, Nigeeria tõusis teiseks, Argentina ja Island on edasipääsust kaugele jäämas, Lionel Messi oli horvaatlaste vastu nähtamatu, nigeerlaste kangelaseks tõusnud Ahmed Musa skooris Islandi võrku kaks ja kavatseb Argentina võrku lüüa vähemalt sama palju. Aga… kas Argentina ja Messi laul ongi lauldud?

Mitte veel. Kohutav mängupilt Horvaatia vastu võis olla nende viimaseks õlekõrreks ning õppetunniks, et end kokku võtta ja Peterburis võita Nigeeriat, mille järel tõustakse nelja punkti peale. See tagaks edasipääsu, kui just Island ei saa Horvaatialt suurt kingitust ehk kolme punkti.

Ahmed Musa skooris Islandile kaks ning viimane MM, kui nigeerlased kohtusid Argentinaga, lõi Musa ka nende võrku kaks palli. Kas ka seekord?

Oletame, et ajalugu kordab end ja Musa lööbki kaks väravat. Optibet pakub tema väravalöömise koefitsiendiks 4,40.

Ning ei ole ühtki viidet sellele, et argentiinlased end kokku võtaksid ja edasi pääseksid. Mänguliselt on pigem Nigeeria näidanud etemat minekut. Piisab aafriklastele ka viigist, et grupifaasist edasi minna. Nigeeria võidu/viigi korral annab Optibet panuse 2,15-kordselt tagasi.

scroll to top