SUURE MÄNGU EEL: kes suudab Manchester Unitedit üldse peatada?

Matteo Guendouzi. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedist on saanud auruvedur, mille pidurid enam naljalt ei tööta. Meistrite liiga veerandfinaali edenenud meeskond tõestas kogu maailmale, mida saab eneseusu ja meelekindlusega korda saata, kui võõral väljakul tehti PSG-le 3:1 ning jäeti naftaklubi taas veerandfinaali ukse taha. Joovastus ning õnnetunne on kergelt vaibunud ning nüüd ootab ees Premier League’i kohtumine, kus võidakse paika panna järgmise hooaja kohad Meistrite ja Euroopa liigas.

Igipõline rivaliteet Arsenaliga saab jätku juba täna õhtul Londonis, kus viimati näitas Ole Gunnar Solskjaeri tüüritav United oma võimu ja tegi FA karikasarjas Unai Emery hoolealustele tuule alla, võttes 3:1 võidu. Liigas kohtuti viimati detsembrikuus ning toona oli veel ametis Jose Mourinho. Toonast matši iseloomustas kiire reageerimine, kui United jäi kahel korral kaotusseisu, ent reageeris pea kohe ning viigistas seisu mõne järgneva minuti jooksul. Seis jäi 2:2.

Nüüd ollakse üksteisest vaid punkti kaugusel ning United neljandal, Arsenal viiendal kohal. Kolmandal kohal paikneva Tottenhami nigel vorm annab Unitedile võimaluse tõusta võidu korral jagama kolmandat kohta. Võidu nimel tuleb aga kõvasti vaeva näha, sest liigas pole viimase nelja vooru jooksul kaotatud ning viiki on mängitud vaid korra ja sedagi Spursi vastu.

Manchesteri klubi sai selleks vooruks tagasi neli mängumeest, kui Eric Bailly kõks PSG vastu polnud miskit hullu ning vigastuspausilt on naasmas Ander Herrera, Nemanja Matic ja maruohtlik Anthony Martial.

Optibet ei hinda Arsenali šansse üüratult heaks, nende võidu korral saab raha 2,38-kordselt tagasi. Tasub meelde tuletada, et Solskjaer on võtnud üheksa järjestikust võõrsilvõitu ning kui tuleb ka kümnes, siis raha 2,87-kordselt tagasi.

Imelises hoos on Romelu Lukaku, kes on end taasleidmas ning viimase kolme mänguga on belglane löönud lausa kuus väravat! Lukaku skoorib, siis Optibet kukutab su kontole 2,61-kordse summa tagasi.