VIDEO – kui Sterling skoorib, siis Manchester City ei kaota ehk kuidas tema kübaratrikk Liverpooli fakti ette pani

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Manchester City ei suutnud Watfordi küll niimoodi tuuseldada kui seda Liverpool tegi, ent teise poolaja alguses lõi Raheem Sterling kolm väravat ning otsustas mängu ära.

Inglismaa koondislase esitus oli nii võimas, et:

• tema 13 minuti ja 12 sekundiga löödud kübaratrikk on Premier League’i viimase kahe ja poole aasta kiireim;
  • ta on olnud sel hooajal olnud osaline 22 koduplatsil löödud väravas, mis on liiga parim näitaja;
  • Sterling on skoorinud kõikide sarjade peale City särgis 52 mängus, viigistades vaid kaks ning võitnud kõik ülejäänud. Kui Sterling skoorib, siis kaotust ei tunta!

City 3:1 võit tähendab, et homme mängiv Liverpool peab Burnleyt kindlasti võitma, muidu võib vahe suureneda kahe- või neljapunktiliseks (juhul kui ‘Pool peaks Anfieldil kaotama).