fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kas Liverpool pääseb vaid ehmatusega?

Avatar

Roberto Firmino tähistamas. Foto: Imago/Sportimage/Scanpix

Liverpooli Premier League’i tiitlilootused võivad täna kell 18.30 sattuda rünnaku alla, kui Anfieldil kohtutakse varasemalt Manchester Cityt üllatanud Chelseaga. Mõned tunnid varem kohtub lähim rivaal City Crystal Palace’iga ja tiitlikaitsjate komistamise korral oleks ‘Poolil oivaline võimalus tõusta liidriks.

Chelseale meeldib Anfieldil mängida. Liverpool võitis sinisärke siin viimati 2012. aastal ja viis aastat tagasi oli just see vastasseis, kus Steven Gerrard libastus, ‘Pool kaotas ning lõpuks mängis ka Premier League’i tiitli maha.

Kodutiimil on aga väiksed eelised, sest nemad mängisid oma Euroopa matši seekord koduplatsil ja reisiväsimusest rääkida ei saa, Chelsea aga pidas oma mängu neljapäeval ja sedagi Prahas.

Viimasest viiest omavahelisest mängust neljas on kokku löödud alla 2.5 värava. Optibet pakub seepeale koefitsiendiks 1.89. Liverpooli ründaja Roberto Firmino on viimasel kolmel kodumängul leidnud värava üles juba avapoolajal. Kui seeria jätkub ja Firmino skoorib esimesena, siis raha seitsmekordselt tagasi!

scroll to top