fbpx
Pealeht / Klubid / Manchester Unitedis valitsevad loomariigi reeglid
Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedis valitsevad loomariigi reeglid

Peatreener Ole Gunnar Solskjaer on vihjanud, et suvel võivad mitmed mängijad endale uue klubi leida ning uued, värsked näod on nende lepinguid ja mänguaegasid üle võtmas. Räägitud on lausa kuuest lahkujast, aga miskit pole veel ülimalt selge. Praegu käib halastamatu selekteerimine, mille osas võib paralleele tõmmata loomariigis kehtivate reeglitega.

“Vajame mängijaid, kes suudavad meid edasi viia. Sellest saab ellujäämise katsumus ning tugevaimad või parimad jäävad ellu. Nii halastamatud peamegi olema,” sõnas “beebinäoga mõrtsukas” BBC-le enne kohtumist West Ham Unitediga.

Mängijatel on ette antud mõõdupuu, kellest tuleb õppust võtta selleks, et tiimi jääda. “Me teame, et peame tegema rasket tööd ning langetama raskeid otsuseid. Peale minu peavad otsustama ka klubi ja Mick [Mike Phelan – abitreener]. Tahame näha mängijaid, kes võtavad juhtohjad ning ütlevad, et tahavad olla osa Unitedist. Te nägite, kuidas Fred ja Scott [McTominay] haarasid kontrolli [Barcelona vastu]. Me ootame sellist suhtumist kõikidelt mängijatelt,” oli sõnum selge ja konkreetne.

popsport.ee

Vaata lisaks

Kas ostukeeld võib Chelsea potentsiaalsele peatreenerile hoopis kasuks tulla?

Pärast Maurizio Sarri naasmist kodumaale on Chelsea peatreenerita. 60-aastase itaallase asendajat vaadatakse nii esiliigast, kus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga