fbpx
Close

Tottenhami staadionil tehti ajalugu ning jätkati perfektset seeriat

Avatar

Lucas Moura pärast kübaratrikki. Foto: AP/Scanpix

Tottenham on tõestamas, et uus staadion omab tõepoolest koduväljaku eelist, kui kolmest kolm peetud mängu on lõppenud peremeeste võiduga. Seekord alistati välja langenud Huddersfield 4:0.

Ajaloolise kübaratrikiga sai hakkama endine PSG ründemängija, brasiillane Lucas Moura, kellest sai sellel staadionil esimesena kolm kolli ühe mänguga kõmmutanud jalgpallur. Tundub, et Harry Kane’i vigastus on mõndasid mängumehi hoopiski motiveerinud ja inglasest meeletult puudust ei tuntud.

Moura jaoks oli see kübaratrikk tema pika Euroopa perioodi esimeseks, mille puhul tänas ta jumalat ja tiimikaaslasi. “See on uhke hetk teha sellel staadionil ajalugu. Olen nii õnnelik, sest mängisin hästi – andsin häid sööte ja nemad mulle vastu. Pean hästi liikuma, et palli kenasti liikumise peale saada ning täna sain enda meelest sellega üpris hästi hakkama,” sõnas brasiillane mängujärgselt.

Võit tõstis Spursi taas kolmandaks, edestades Chelseat punktiga ning Euroopa liiga koht on hetkel veel nelja punkti kaugusel, ent Arsenalil on sel voorus veel mängida, kui ülehomme kohtutakse Watfordiga.

scroll to top