fbpx
Close

EELVAADE: Klopp läheb enda sõnul vastamisi Meistrite liiga favoriidiga

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli kohtumine Pariisis kohaliku gigandiga on määramas ülipõneva C-alagrupi saatust. Neli tiimi on kahe punkti sees ja mõlemad meeskonnad vajavad Parc des Princes’il hädasti võitu. Kui PSG komistas kodus Napoli vastu, siis Liverpool serblaste karukoopas ning kohustuslikuna näivad punktid on läinud luhta.

PSG poolelt on rõõmustavaid uudiseid, sest nii Kylian Mbappe kui Neymar teevad kohtumise kaasa. Mõlemad ründajad on koondisepausil saadud kõksudest-vigastustest taastunud ja on mängukõlblikud, olles valmis ‘Pooli kaitseliinile paksu pahandust tekitama. “Kylian on väga enesekindel pallur, kes teab oma tugevusi ja rõhub meile,” ütles Jürgen Klopp mängueelsel pressikonverentsil. “Kunagi ei saa olla sajaprotsendiliselt kindel, et olukord on läbi, sest Kylian on nii kiire, et tema teravust pole võimalik kaitsta.”

Liverpoolil oli mängu eel ärev olukord, kui haigestunud Sadio Mane mängukõlbulikkus oli kahtluse all. Nüüd on kinnitatud, et pallur reisis tiimiga kaasa ning on valmis pallimurule tulema. Mane tähtsus ründemängus on suur ja Klopp vajab Meistrite liiga favoriitide vastu kõikvõimalikku tulejõudu, et Pariisist rahuldava tulemusega koju naasta.

“Arvan, et PSG on Meistrite liiga favoriit, kui nende kvaliteeti arvesse võtta. Ma ei usu, et nad tunnevad mingisugust survet. Tean Thomas Tuchelit päris hästi ja olen kindel, et ta suudab oma pallurid viia mulli sisse, kus välismaailma arvamus mängust nendeni ei jõua. Nad tahavad minna grupist edasi ja see on piisav motivatsioon,” täheldas Liverpooli peatreener. “Neil on väga hea tiim, kes on teinud liigas suurepärase alguse ning võttes arvesse, kuidas on teistel suurtiimidel Meistrite liigas läinud, siis neil on tänavu reaalne šanss,” vihjas ta Real Madridi ja Müncheni Bayerni konarlikule hooajale.

Viimati löödi Anfieldil kahepeale kokku viis väravat, mis Optibeti keskkonnas tooks 3,52-kordselt tagasi. Mõlemad tiimid teavad, kuidas kamaluga väravaid lüüa ning on vaid küsimus, kumb jääb peale – kas maailma kalleim või maailma üks efektiivsemaid ründetriosid.

Võitu noolivad mõlemad ning sel hooajal vaid korra kaotanud PSG on kodus olnud võitmatu – kas see seeria jätkub? Kui ei, siis raha 3,29-kordselt tagasi; kui peremehed teevad Kloppi tiimil selja prügiseks, siis koefitsiendiks 2,04.

scroll to top