fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kui Old Trafford on Barcelona jaoks absoluutne lemmikpaik…

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Selle nädala gigantide heitlus toimub Old Traffordil, kui omavahel kaheksa Meistrite liiga tiitlit võitnud Manchester United ja Barcelona hakkavad Meistrite liiga veerandfinaalis mõõtu võtma. Kuigi mäng toimub Unitedi legendaarsel kodustaadionil, siis on irooniline, et Barcelona võib end kui kodus tunda.

Nimelt on viimased üheksa omavahelist mängu Old Traffordil lõppenud null korda kodutiimi võiduga! Jah, ausalt ka – kaheksa korda on võitnud Barcelona ja korra on suudetud viiki mängida. Aga see väravateta viik oli toona piisav, et Meistrite liigas finaali edeneda (2008. aastal) ja tiitel võita. Sel hooajal pole aga United suutnud kodus end väga käima saada ning viimasest neljast mängust kolm on lõppenud hoopis kodutiimi kaotusega!

Kõik see vihjab Barcelona võidule. Vihjab ka sellele, et Lionel Messi skoorib, sest viimase kuue mänguga on ta löönud lausa kümme väravat. Samuti ka see, et viimased kaks Barca kohtumist on lõppenud vastastiimi kümnekesi jäämisega: kes saab täna õhtul Unitedi ridades punase?

Optibet usub, et Barcelona vorm Old Traffordil jätkub ja nad on selged favoriidid – katalaanide võidu korral saad raha 1,96-kordselt tagasi. Messi skoorimise korral on koefitsiendiks 1.85, punase kaardi viibutamisel raha lausa 4,64-kordselt tagasi.

Vaata kõiki koefitsiente SIIT.

scroll to top