fbpx
Close

Flopiks tembeldatu saigi kaane maha ning andis Liverpoolile kontrolli, Klopp manitses tiimi ettevaatlikkusele

Avatar

Naby Keita. Foto: Imago/Scanpix

Liverpool on saanud enda flopihõngulise Naby Keita vormi pahupidi pööratud ning eelmisel nädalal Southamptoni vastu oma debüütvärava löönud guinealane skooris ka eile, kui Meistrite liigas alistati koduväljakul 2:0 Porto. Peatreener Jürgen Klopp sõnas pärast liigamängu, et nüüd on Keita saanud kaane maha ning see on Liverpoolile väga suureks boonuseks.

Klopp teadis, mida räägib ning Porto vastu avas 55 miljonit eurot maksnud poolkaitsja skoori juba viiendal minutil. “Oleme tulemuse üle õnnelikud, see oli avamatš ning teine mäng tuleb intensiivne. Skoorisime kaks väravat ning kontrollisime palli enamik ajast. Andsime neile küll liiga palju standardolukordadeid ja Porto skoorib 40 % nendest olukordadest. Samuti andsime neile mõne kontrarünnaku võimaluse, aga üldjoontes mängisime väga kenasti,” rõõmustas juhendaja.

“Teisel poolajal aga kaotasime veidi pead ja siht silme ees hägunes, aga pole midagi kritiseerida – 2:0 on väga, väga hea tulemus. Miskit pole veel otsustatud, peame kordusmängus uuesti võitlema,” manitses ta tiimi ettevaatlikkusele.

scroll to top