Pealeht / Klubid / Chelsea / Premier League’i üks debütant kiitis teist ehk mis on Sarri meelest Arsenali lootsi tugevaim külg
Foto: Imago/Scanpix

Premier League’i üks debütant kiitis teist ehk mis on Sarri meelest Arsenali lootsi tugevaim külg

Nii Chelsea kui Arsenal on Premier League’i hooaega hästi alustanud ning sinisärgid saavad uhkustada lausa kaotuseta püsimise osas, Arsenal on uue treeneri Unai Emery käe all tegemas taassündi ning võttis kõikide sarjade peale kokku 11 järjestikust võitu.

Suvel Chelsea etteotsa määratud endine Napoli juhendaja Maurizio Sarri rääkis Itaalia meediale oma linnarivaalist, kes Euroopa liigas domineeris Sevillaga õige mitu aastat, niites korra finaalis ka Jürgen Kloppi juhendatava Liverpooli. “Emery on ideaalne professionaal. Tema ründemäng ning kombinatsioonid on tõeline tipptase,” ütles 59-aastane napolitaan Gazzetta dello Sportile.

Võrdlusesse mahtus ka Klopp, kes olla isegi Pep Guardiolast endast Sarrile südamelähedasem. “Tunnen, et Jürgen on minu filosoofiale kõige sarnasema vaateväljaga peatreener.” See väljaöeldu on veidi üllatuslik, sest itaallase ründavat ning söödulembelist vutti on peetud väga sarnaseks just katalaani käekirjaga.

Vaata lisaks

Klopp hullust mängust: adrenaliin peksab üle, Alisson tegi esituse, mida ma pole kunagi näinud

Liverpool vajas Napoli vastu kas 1:0 või itaallaste skoorimisel vähemalt kaheväravalist võitu. Seekord piisas Mohamed …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga