fbpx
Close

Ülimagusa viigivärava löönud Van Dijk lohutas mängujärgselt ema kaotanud kohtunikku

Avatar

Virgil van Dijk. Foto: Imago-Xinhua/Scanpix

Rahvuste Liiga viimane mänguvoor viis hollandlased pärast nelja nukrat aastat eufooriasse ning viis sakslased depressiooni lävele, kui Liverpooli keskkaitsja Virgil van Dijk Hollandile viigipunkti tõi.

Mängu eel aga said jalgpallurid teada, et peakohtuniku Ovidiu Hategani ema läks äsja teise ilma ning vilemees siiski otsustas kohtumises õigust mõista. Van Dijk läks mängujärgselt peakohtuniku juurde. “Kohtunik oli murtud, ta pisarad voolasid. Soovisin talle jõudu ja jaksu ning kiitsin ta esitust. See oli küll väike asi, aga võib-olla aitas tal keerulisel ajal tugevana püsida,” rääkis hollandlane mängujärgselt.

Koondise kapten rääkis Hollandi plaanidest ning täheldas, et fookus on aga EM-il. “On suurepärane tunne jõuda edasi, kõik peaksid enda üle uhkust tundma. Andsime iga mäng endast meeletult ning ponnistused on kandnud vilja. See on fantastiline. Hetkel tahame kvalifitseeruda 2020. aasta EM-ile, see on meie peamine eesmärk. Kui võidaksime Rahvuste liiga, oleks see küll fantastiline, aga tahame enda rahvuse EM-il uhkeks teha.”

scroll to top