fbpx
Close

Pochettino kritiseeris varajast üleminekuakent: see on meeletu viga, järgmiseks hooajaks peame probleemi ära klaarima

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

Premier League’i klubide esimehed hääletasid varajase üleminekuakna poolt selleks, et saaks liigahooajale muretult ja kindla koosseisuga vastu minna. Kuna aga teised suurliigad inglastest eeskuju ei võtnud, tekkis teistel eelis – nemad saavad täiendusi teha septembrikuu esimese päevani ning napsata kõrgliigatiimide mängumehi.

Säärane olukord on meeletult ärritanud Tottenhami peatreenerit Mauricio Pochettinot, kes tunneb oma palluri Christian Erikseni osas muret – taanlane on vihjanud lahkumisele ning juhul kui keskväljamees tehakse rahaks, ei jõuta talle asendajat leida ning esimene võimalus täienduse tegemiseks on alles jaanuaris.

“Ma ei nõustunud toona selle otsusega, kuid uskusin, et see on klubidele parim otsus. Arvan, et nüüd mõistavad klubi esimees Daniel Levy ja paljud teised, et tehti väga suur viga. Loodetavasti lahendame probleemi järgmiseks hooajaks ära. Peame naasma eelmise mudeli juurde, kuna ei ole okei, et viimase kolme nädala jooksul võivad Euroopa tipptiimid su meeskonna ridu tühjendada. Loodan, et korrektuurid tehakse esimesel võimalusel,” ütles argentiinlane Sky Sportsile.

scroll to top