fbpx
Close

Manchester City legendi Kompany naasmine lapsepõlveklubisse on muutunud tõeliseks õudusunenäoks

Avatar

Vincent Kompany ja Mohamed Salah. Foto: AP/Scanpix

Manchester Citys üksteist aastat veetnud ning mitu liigatiitlit võitnud belglasest keskkaitsja Vincent Kompany otsustas sel suvel tõelise tippvutiga lõpparve teha ning liituda lapsepõlveklubi Anderlechtiga. Kui Belgia suurklubi oli suvel uudisest vaimustuses, siis reaalsus on vastupidine.

33-aastane on sattunud kodumaal kriitikalaviini alla, kui esimese nelja matšiga on kogutud vaid kaks punkti ja laupäeval jäädi 4:2 alla Kortrijkile, kusjuures mängiva peatreeneri kohustusi täitev  Kompany mängis rolli kõigis neljas sisselastud väravas. Endine klubi mängija Marc Degryse meelest arvab endine tippmängija endast liiga palju. “Ta on kõigest inimene, kuid tundub, et ta peab end jumalaks,” öeldi mängujärgselt.

On oht, et keskkaitsja vorm ei parane, sest koondisepausi ajal liitub ta koondisega, kui ees ootavad kohtumised Šotimaa ja San Marinoga. Iroonilisel kombel on Kompany ka Anderlehti mängiv treener ehk tema kohustus oleks hoopis klubiga tegeleda ja probleem lahendada. “Kui mõni keskkaitsja teeks selliseid prohmakaid, siis pannuks peatreener ta pingile. Kui ta on aus peatreenerina, siis ta ei saaks endaga sugugi rahul olla,” vahendas Degryse sõnu väljaanne The Sun.

scroll to top